Odpluskwianie Białystok – Zwalczanie, dezynsekcja pluskiew

Pluskwy:

Odpluskwianie wykonujemy metodą oprysku chemicznego. Stosujemy wyłącznie profesjonalne preparaty kontaktowe stosowane w szpitalach, przychodniach, szkołach itp. Oprócz ich wysokiej skuteczności mają one tę zaletę, że w godzinę po oprysku można normalnie przebywać w lokalu, w którym wykonano dezynsekcję. Stosowane preparaty są jednocześnie bezwonne.

Staramy się, aby cena za nasze odpluskwianie była konkurencyjna.    

Odpluskwianie mieszkań i innych obiektów wykonujemy głównie na terenie miasta Białystok, a jednocześnie obsługujemy całe województwo podlaskie: Białystok, Sokółka, Czarna Białostocka, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Łapy, Siemiatycze, Dąbrowa Białostocka, Wysokie Mazowiecki, Zambrów, Łomża, Augustów, Suwałki.    

Likwidacja pluskiew nie jest łatwym zadaniem. Dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Niemniej, żeby skutecznie zwalczyć pluskwy, warto wiedzieć, że:

 • przed dezynsekcją zaleca się odkurzyć mieszkanie i uprzątnąć zbędne rzeczy
 • niektóre łóżka, kanapy czy meble tapicerowane mogą być wyjątkowo odporne na dezynsekcję (ukryte szczeliny). Czasami pozbycie się takiego mebla radykalnie upraszcza sprawę.
 • Po dezynsekcji należy codziennie odkurzać pomieszczenia, z wyrzucaniem zawartości odkurzacza (padłe pluskwy)
 • warto przyjrzeć się „wchodzącym” do mieszkania rurkom instalacji c.o. i gaz. Jeżeli są tam szczeliny prowadzące do sąsiadów, to starajmy się je uszczelnić

Insekty:

Owady te zwalczamy za pomocą środków opryskowych a także trutek pokarmowych i detektorów lepowych. Środki te stosujemy w mieszkaniach, szkołach, hotelach, szpitalach, sklepach, zakładach spożywczych bez konieczności przerywania działalności tych obiektów. Stosowane przez nas preparaty są jednocześnie bezzapachowe.

– zwalczanie prusaków

– zwalczanie karaluchów

– zwalczanie os i szerszeni (także usuwanie gniazd)

– zwalczanie mrówek

– zwalczanie much

– zwalczanie komarów

– zwalczanie rybików

Jak nie dopuścić pluskiew do mieszkania

Aby zapobiec przedostawaniu się pluskiew do mieszkania i ich dalszego rozprzestrzeniania się, nie zawsze wystarczy przestrzegać podstawowych zasad higieny. Czasami konieczna jest dezynfekcja, a nawet dezynsekcja, czyli profesjonalne usuwanie pluskiew przez profesjonalne firmy, które dysponują odpowiednimi preparatami i specjalistycznym sprzętem do odpluskwiania. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem pluskiew i insektów. Owady te zwalczamy za pomocą środków opryskowych a także trutek pokarmowych i detektorów lepowych. Środki te stosujemy w mieszkaniach, szkołach, hotelach, szpitalach, sklepach, zakładach spożywczych bez konieczności przerywania działalności tych obiektów. Stosowane przez nas preparaty do odpluskwiania są jednocześnie bezzapachowe. Do naszej specjalności zalicza się odpluskwianie oraz:

 • zwalczanie pluskiew,
 • zwalczanie prusaków,
 • zwalczanie karaluchów,
 • zwalczanie os i szerszeni (także usuwanie gniazd),
 • zwalczanie mrówek,
 • zwalczanie much,
 • zwalczanie komarów,
 • zwalczanie rybików.

Czy pluskwy są niebezpieczne?

Podczas ugryzienia przez pluskwę, wstrzykiwany jest środek znieczulający, w związku z tym ludzie nie odczuwają bólu i nawet nie zauważają, że zostali ugryzieni przez pluskwę. Po pewnym czasie, kiedy w miejscu ukąszenia pojawia się obrzęk, odczuwa się także swędzenie i ból. Dopiero w tym momencie podejmuje się próby ustalenia przyczyny ugryzienia. Czy pluskwy są niebezpieczne? Pluskwy to szybko przemieszczające się owady. Ze względu na niewielkie rozmiary, pluskwy są praktycznie niezauważalne. W odchodach pluskiew można znaleźć wszelkiego rodzaju bakterie. Kiedy pluskwa gryzie ranę na skórze, brud, bakterie i wirusy mogą dostać się do krwiobiegu, a jakikolwiek kontakt z ludzką krwią grozi jej zakażeniem. W związku z tym nawet jedno ugryzienie może okazać się niebezpieczne i może doprowadzić do rozwoju takich chorób jak:

 • dur brzuszny,
 • gruźlica,
 • tzw. żółta gorączka,
 • syfilis,
 • sepsa,
 • zapalenie płuc,
 • zapalenie wątroby typu B.

Usuwanie pluskiew, czyli odpluskwianie, wykonujemy metodą oprysku chemicznego. Stosujemy wyłącznie profesjonalne preparaty kontaktowe stosowane w szpitalach, przychodniach, szkołach itp. Oprócz ich wysokiej skuteczności mają one tę zaletę, że w godzinę po oprysku można normalnie przebywać w lokalu, w którym wykonano dezynsekcję. Stosowane preparaty do dezynsekcji są jednocześnie bezwonne. Staramy się, aby cena za nasze odpluskwianie była konkurencyjna. Odpluskwianie mieszkań i innych obiektów wykonujemy głównie na terenie miasta Białystok, a jednocześnie obsługujemy całe województwo podlaskie: Białystok, Sokółka, Czarna Białostocka, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Łapy, Siemiatycze, Dąbrowa Białostocka, Wysokie Mazowiecki, Zambrów, Łomża, Augustów, Suwałki. Likwidacja pluskiew nie jest łatwym zadaniem. Dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Niemniej, żeby skutecznie zwalczyć pluskwy, warto wiedzieć, że:

 • przed dezynsekcją zaleca się odkurzyć mieszkanie i uprzątnąć zbędne rzeczy
 • niektóre łóżka, kanapy czy meble tapicerowane mogą być wyjątkowo odporne na dezynsekcję (ukryte szczeliny). Czasami pozbycie się takiego mebla radykalnie upraszcza sprawę.
 • po dezynsekcji pluskiew należy codziennie odkurzać pomieszczenia, z wyrzucaniem zawartości odkurzacza (padłe pluskwy)
 • warto przyjrzeć się „wchodzącym” do mieszkania rurkom instalacji c.o. i gaz. Jeżeli są tam szczeliny prowadzące do sąsiadów, to starajmy się je uszczelnić.

Zapraszamy do Białegostoku na odpluskwianie

Zajmujemy się kompleksowym przeprowadzaniem dezynsekcji pluskiew, a swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych zakładów przemysłowych, jak i do klientów indywidualnych. Działamy głównie na terenie Białegostoku. Tam też mieści się siedziba firmy. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Oprócz atrakcyjnych cen i terminowej obsługi, możemy zapewnić klientom używanie najlepszej jakości środków do dezynsekcji. Używamy certyfikowanych środków owadobójczych, które są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Zachęcamy do współpracy!

Zapoznaj się z usługami z zakresu dezynsekcji jakie świadczymy. Zobacz również: Dezynfekcja Białystok oraz Deratyzacja Białystok